MXP5KE45CAE3
MXP5KE45CAE3
Part Number:
MXP5KE45CAE3
Opis:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO41
Dostępna Ilość:
12288 Pieces
Arkusz danych:
MXP5KE45CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXP5KE45CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):45V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:72.7V
Napięcie - podziały (min):50V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:1086-12954
1086-12954-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXP5KE45CAE3
Opis:TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO41
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):6.9A