MPLAD30KP17CA
MPLAD30KP17CA
Part Number:
MPLAD30KP17CA
Opis:
TVS DIODE 17VWM 28.8VC PLAD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14613 Pieces
Arkusz danych:
MPLAD30KP17CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MPLAD30KP17CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):17V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:28.8V
Napięcie - podziały (min):18.9V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:30000W (30kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-7378
1086-7378-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:MPLAD30KP17CA
Opis:TVS DIODE 17VWM 28.8VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):1041A (1.041kA)