MPLAD30KP170CAE3
MPLAD30KP170CAE3
Part Number:
MPLAD30KP170CAE3
Opis:
TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
Arkusz danych:
MPLAD30KP170CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MPLAD30KP170CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):170V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:275V
Napięcie - podziały (min):189V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:30000W (30kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-7375
1086-7375-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:MPLAD30KP170CAE3
Opis:TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):110A