MAL216256103E3
Part Number:
MAL216256103E3
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
1.MAL216256103E3.pdf2.MAL216256103E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL216256103E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:162 PLL-PW
tętnienia prądu:4.81A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:MAL216256103E3
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:23 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.772" (45.00mm)
Rozszerzony opis:10000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 32 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):32 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:10000µF