MAL216259332E3
Part Number:
MAL216259332E3
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.MAL216259332E3.pdf2.MAL216259332E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL216259332E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.575" Dia (40.00mm)
Seria:162 PLL-PW
tętnienia prądu:4.81A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL216259332E3
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:40 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.165" (55.00mm)
Rozszerzony opis:3300µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 53 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):53 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:3300µF