MAL212314331E3
MAL212314331E3
Part Number:
MAL212314331E3
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
Arkusz danych:
MAL212314331E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL212314331E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm)
Seria:SAL-A 123
tętnienia prądu:490mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:2222 123 14331
2281 123 14331-ND
4277PHTB
MAL212314331
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL212314331E3
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:300 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:330µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 450 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):450 mOhm
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
Pojemność:330µF