MAL212315151E3
MAL212315151E3
Part Number:
MAL212315151E3
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL
Arkusz danych:
MAL212315151E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL212315151E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm)
Seria:SAL-A 123
tętnienia prądu:310mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:2281 123 15151
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL212315151E3
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:800 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:150µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 700 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):700 mOhm
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL
Pojemność:150µF