Kupować LTC1543IG#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Transceiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SSOP |
| Seria: | - |
| Histereza odbiornika: | 15mV |
| Protokół: | Multiprotocol |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 3/3 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LTC1543IG#TRPBF |
| Rozszerzony opis: | 3/3 Transceiver Full Multiprotocol 28-SSOP |
| Dupleks: | Full |
| Opis: | IC TXRX SOFTWARE SELECTBL 28SSOP |
| Szybkość przesyłania danych: | - |
| Email: | [email protected] |