Kupować LTC1540IMS8#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 2 V ~ 11 V, ±1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset (Max): | 12mV @ 5V |
| Rodzaj: | with Voltage Reference |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP |
| Seria: | - |
| Opóźnienie propagacji (Max): | 60µs |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Typ wyjścia: | CMOS, TTL |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Ilość elementów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LTC1540IMS8#TRPBF |
| Histereza: | 50mV |
| Rozszerzony opis: | Comparator with Voltage Reference CMOS, TTL 8-MSOP |
| Opis: | IC COMP NANOPOWER W/REF 8-MSOP |
| Obecny - spoczynkowy (Max): | 710nA |
| Obecny - Wyjście (Typ): | - |
| Obecny - Wejście diagonalna (Max): | - |
| CMRR, PSRR (Typ): | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |