LSRK.600TXID
Part Number:
LSRK.600TXID
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17577 Pieces
Arkusz danych:
LSRK.600TXID.pdf
Wprowadzenie
Kupować LSRK.600TXID z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:300V
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Seria:POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Czas odpowiedzi:Slow
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:LLSRK.600ID
LLSRK.600TXID
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:LSRK.600TXID
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:Indicating
Opis:FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC
Aktualna ocena:600mA