LSRK2.25TXID
Part Number:
LSRK2.25TXID
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
18895 Pieces
Arkusz danych:
LSRK2.25TXID.pdf
Wprowadzenie
Kupować LSRK2.25TXID z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:300V
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Seria:POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Czas odpowiedzi:Slow
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cylindrical, Alarm Indicating
Inne nazwy:LLSRK2.25ID
LLSRK2.25TXID
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:LSRK2.25TXID
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:Indicating
Opis:FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC
Aktualna ocena:2.25A