LQSW6181MELB25
LQSW6181MELB25
Part Number:
LQSW6181MELB25
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Arkusz danych:
1.LQSW6181MELB25.pdf2.LQSW6181MELB25.pdf
Wprowadzenie
Kupować LQSW6181MELB25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:420V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LQS
tętnienia prądu:910mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7633
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LQSW6181MELB25
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Pojemność:180µF