LQSW6471MELC40
LQSW6471MELC40
Part Number:
LQSW6471MELC40
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Arkusz danych:
1.LQSW6471MELC40.pdf2.LQSW6471MELC40.pdf
Wprowadzenie
Kupować LQSW6471MELC40 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:420V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:LQS
tętnienia prądu:1.86A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7797
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LQSW6471MELC40
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Pojemność:470µF