LP3964EMP-1.8
Part Number:
LP3964EMP-1.8
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.8V 0.8A SOT223-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
13523 Pieces
Arkusz danych:
LP3964EMP-1.8.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3964EMP-1.8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 7 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-223-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-261-5, TO-261AB
Inne nazwy:LP3964EMP-1.8TR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP3964EMP-1.8
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA SOT-223-5
Opis:IC REG LDO 1.8V 0.8A SOT223-5
Obecny - Wyjście:800mA
Obecny - Limit (Min):1.2A