LP3964EMP-1.8/NOPB
Part Number:
LP3964EMP-1.8/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.8V 0.8A SOT223-5
Arkusz danych:
LP3964EMP-1.8/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3964EMP-1.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 7 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-223-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-261-5, TO-261AB
Inne nazwy:LP3964EMP-1.8/NOPBTR
LP3964EMP18NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP3964EMP-1.8/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA SOT-223-5
Opis:IC REG LDO 1.8V 0.8A SOT223-5
Obecny - Wyjście:800mA
Obecny - Limit (Min):1.2A