LP3875EMP-1.8/NOPB
Part Number:
LP3875EMP-1.8/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223-5
Arkusz danych:
LP3875EMP-1.8/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3875EMP-1.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 7 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Package / Case:TO-261-5, TO-261AB
Inne nazwy:LP3875EMP-1.8/NOPBTR
LP3875EMP18NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP3875EMP-1.8/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 1.5A SOT-223-5
Opis:IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223-5
Obecny - Wyjście:1.5A