LP3875EMPX-2.5/NOPB
Part Number:
LP3875EMPX-2.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223-5
Arkusz danych:
LP3875EMPX-2.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3875EMPX-2.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.5V
Napięcie - Wejście:Up to 7V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.38V @ 1.5A
Package / Case:TO-261-5, TO-261AB
Inne nazwy:LP3875EMPX-2.5
LP3875EMPX-2.5-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:LP3875EMPX-2.5/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1.5A SOT-223-5
Opis:IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223-5
Obecny - Wyjście:1.5A