Kupować LM3466MRX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 6V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 70V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | Linear |
| topologia: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SO PowerPad |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | 296-43598-2 LM3466MRX/NOPB-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3466MRX/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output Linear 1.5A (Switch) 8-SO PowerPad |
| Ściemnianie: | - |
| Opis: | IC LED DRIVER LIN 1.5A 8SOPWRPAD |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 1.5A (Switch) |
| Aplikacje: | Lighting |
| Email: | [email protected] |