Kupować LM3464AMHX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 12V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 95V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | DC DC Controller |
| topologia: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-HTSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 296-38718-2 LM3464AMHX/NOPB-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM3464AMHX/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Analog, PWM Dimming 28-HTSSOP |
| Ściemnianie: | Analog, PWM |
| Opis: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28HTSSOP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | - |
| Aplikacje: | Lighting |
| Email: | [email protected] |