LM2937IMP-3.3/NOPB
Part Number:
LM2937IMP-3.3/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.4A SOT223
Arkusz danych:
LM2937IMP-3.3/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2937IMP-3.3/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:4.75 V ~ 26 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-223-4
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-261-4, TO-261AA
Inne nazwy:LM2937IMP-3.3/NOPBTR
LM2937IMP33NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:LM2937IMP-3.3/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 400mA SOT-223-4
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.4A SOT223
Obecny - Wyjście:400mA