LM2937IMP-15/NOPB
Part Number:
LM2937IMP-15/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 15V 0.4A SOT223
Arkusz danych:
LM2937IMP-15/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2937IMP-15/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:15V
Napięcie - Wejście:Up to 26V
Napięcie - Wypadanie (typowy):1V @ 500mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-223-4
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-261-4, TO-261AA
Inne nazwy:LM2937IMP-15
LM2937IMP-15/NOPBTR
LM2937IMP-15TR
LM2937IMP-15TR-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LM2937IMP-15/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 400mA SOT-223-4
Opis:IC REG LDO 15V 0.4A SOT223
Obecny - Wyjście:400mA