Kupować LM285BYZ/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 1.24V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 5.3V |
| Napięcie - Wejście: | - |
| Tolerancja: | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy: | 50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-92-3 |
| Seria: | - |
| Typ referencyjny: | Shunt |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| Inne nazwy: | *LM285BYZ *LM285BYZ/NOPB LM285BYZ LM285BYZ-ND LM285BYZNOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hałas - od 10 Hz do 10 kHz: | 50µVrms |
| Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | LM285BYZ/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Shunt Voltage Reference IC 5.3V ±1% 20mA TO-92-3 |
| Opis: | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Obecny - Dostawa: | - |
| Obecny - Wyjście: | 20mA |
| Obecny - katoda: | 45µA |
| Email: | [email protected] |