LM285BYMX-2.5/NOPB
Part Number:
LM285BYMX-2.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Arkusz danych:
LM285BYMX-2.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM285BYMX-2.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):2.5V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście:-
Tolerancja:±1.5%
Współczynnik temperaturowy:50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOIC
Seria:-
Typ referencyjny:Shunt
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ wyjścia:Fixed
Inne nazwy:*LM285BYMX-2.5/NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz:120µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz:-
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LM285BYMX-2.5/NOPB
Rozszerzony opis:Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Opis:IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Obecny - Dostawa:-
Obecny - Wyjście:20mA