LM2676T-12
Part Number:
LM2676T-12
Producent:
Opis:
IC REG BUCK 12V 3A TO220-7
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16491 Pieces
Arkusz danych:
LM2676T-12.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2676T-12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):12V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):8V
Napięcie - wejściowa (maks):40V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:No
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220-7
Seria:SIMPLE SWITCHER®
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-7 (Formed Leads)
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LM2676T-12
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:260kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-7 (Formed Leads)
Opis:IC REG BUCK 12V 3A TO220-7
Obecny - Wyjście:3A