LM2676SD-12
Part Number:
LM2676SD-12
Producent:
Opis:
IC REG BUCK 12V 3A 14VSON
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15793 Pieces
Arkusz danych:
LM2676SD-12.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2676SD-12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):12V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):8V
Napięcie - wejściowa (maks):40V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:No
Dostawca urządzeń Pakiet:14-VSON (5x6)
Seria:SIMPLE SWITCHER®
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:14-VDFN Exposed Pad
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
Inne nazwy:LM2676SD-12TR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LM2676SD-12
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:260kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad
Opis:IC REG BUCK 12V 3A 14VSON
Obecny - Wyjście:3A