Kupować LM25101CSD/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 10-WSON (4x4) |
| Seria: | - |
| Czas narastania / spadku (typ): | 990ns, 715ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-WDFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Numer części producenta: | LM25101CSD/NOPB |
| Napięcie logiczne - VIL, VIH: | 2.3V, - |
| Typ wejścia: | Non-Inverting |
| Wysoka strona napięcie - Max (Bootstrap): | 100V |
| Typ bramy: | N-Channel MOSFET |
| Rozszerzony opis: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) |
| Konfiguracja napędzana: | Half-Bridge |
| Opis: | IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON |
| Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak): | 1A, 1A |