LM25101BSDX/NOPB
Part Number:
LM25101BSDX/NOPB
Producent:
Opis:
IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON
Arkusz danych:
LM25101BSDX/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM25101BSDX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:9 V ~ 14 V
Dostawca urządzeń Pakiet:10-WSON (4x4)
Seria:-
Czas narastania / spadku (typ):570ns, 430ns
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:10-WDFN Exposed Pad
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Częstotliwość wejściowa:2
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LM25101BSDX/NOPB
Napięcie logiczne - VIL, VIH:2.3V, -
Typ wejścia:Non-Inverting
Wysoka strona napięcie - Max (Bootstrap):100V
Typ bramy:N-Channel MOSFET
Rozszerzony opis:Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4)
Konfiguracja napędzana:Half-Bridge
Opis:IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON
Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak):2A, 2A