LGY2C561MELZ
LGY2C561MELZ
Part Number:
LGY2C561MELZ
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Arkusz danych:
LGY2C561MELZ.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGY2C561MELZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LGY
tętnienia prądu:1.5A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:LGY2C561MELZ
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:560µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Pojemność:560µF