LGY2C102MELB
LGY2C102MELB
Part Number:
LGY2C102MELB
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Arkusz danych:
LGY2C102MELB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGY2C102MELB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LGY
tętnienia prądu:2.2A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LGY2C102MELB
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Pojemność:1000µF