LGU1H682MELB
LGU1H682MELB
Part Number:
LGU1H682MELB
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Arkusz danych:
1.LGU1H682MELB.pdf2.LGU1H682MELB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGU1H682MELB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LGU
tętnienia prądu:3.39A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7165
LGU1H682MELB-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:27 Weeks
Numer części producenta:LGU1H682MELB
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:6800µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Pojemność:6800µF