LGU1H103MELB
LGU1H103MELB
Part Number:
LGU1H103MELB
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Arkusz danych:
1.LGU1H103MELB.pdf2.LGU1H103MELB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGU1H103MELB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:LGU
tętnienia prądu:4.09A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7153
LGU1H103MELB-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:27 Weeks
Numer części producenta:LGU1H103MELB
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:10000µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Pojemność:10000µF