Kupować LFR600602C z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Box Lug |
| Seria: | LF |
| Inne nazwy: | LFR600602CLF LFR600602CLF-ND |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | LFR600602C |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | - |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class R |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Opis: | FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL |
| Aktualna ocena: | 60A |
| Materiał styków: | - |
| Email: | [email protected] |