Kupować LFR600301PID z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Seria: | LFR |
| Inne nazwy: | LFR60030-1PID |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | LFR600301PID |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | Class R |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Opis: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |