L25S080.V
Part Number:
L25S080.V
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CARTRIDGE 80A 250VAC/VDC
Arkusz danych:
L25S080.V.pdf
Wprowadzenie
Kupować L25S080.V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Rozmiar / Wymiar:1.220" Dia x 1.626" L (31.00mm x 41.30mm)
Seria:POWR-GARD® L25S
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Inne nazwy:L25S080
L25S80
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Bolt Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:L25S080.V
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CARTRIDGE 80A 250VAC/VDC
Aktualna ocena:80A