Kupować L25S080.V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 250V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.220" Dia x 1.626" L (31.00mm x 41.30mm) |
| Seria: | POWR-GARD® L25S |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Inne nazwy: | L25S080 L25S80 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | L25S080.V |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 80A 250VAC/VDC |
| Aktualna ocena: | 80A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA AC, 20kA DC |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |