Kupować L25S005.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 250V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Seria: | POWR-GARD® L25S |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Inne nazwy: | F1094 L25S005 L25S005T |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | L25S005.T |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 5A 250VAC/DC NONSTD |
| Aktualna ocena: | 5A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA AC, 20kA DC |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |