Kupować JR1AF-TM-DC18V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 14.4 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 1.8 VDC |
| Termination Style: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| przełączanie napięcia: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Seria: | JR |
| Czas Release: | 2ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 10ms |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Numer części producenta: | JR1AF-TM-DC18V |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Chassis Mount |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 16A |
| Materiał styków: | Silver Alloy |
| Formularz kontaktowy: | SPST-NO (1 Form A) |
| Napięcie cewki: | 18VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 612 Ohms |
| cewka zasilania: | 530 mW |
| Aktualny Coil: | 29.4mA |
| Email: | [email protected] |