JR1AF-B-DC24V
Part Number:
JR1AF-B-DC24V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Arkusz danych:
JR1AF-B-DC24V.pdf
Wprowadzenie
Kupować JR1AF-B-DC24V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):19.2 VDC
Wyłącz napięcie (Min):2.4 VDC
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC, 30VDC - Max
Seria:JR
Czas Release:2ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 70°C
Czas zadziałania:10ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Numer części producenta:JR1AF-B-DC24V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):16A
Materiał styków:Silver Alloy
Formularz kontaktowy:SPST-NO (1 Form A)
Napięcie cewki:24VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:1.1 kOhms
cewka zasilania:530 mW
Aktualny Coil:22mA