JC1A-DC20V
Part Number:
JC1A-DC20V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 20V
Arkusz danych:
JC1A-DC20V.pdf
Wprowadzenie
Kupować JC1A-DC20V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):16 VDC
Wyłącz napięcie (Min):2 VDC
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC - Max
Seria:JC
Czas Release:2ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 60°C
Czas zadziałania:15ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Numer części producenta:JC1A-DC20V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 20VDC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 20V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver Alloy
Formularz kontaktowy:SPST-NO (1 Form A)
Napięcie cewki:20VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:444 Ohms
cewka zasilania:900 mW
Aktualny Coil:45mA