JC1A-DC18V
Part Number:
JC1A-DC18V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Arkusz danych:
JC1A-DC18V.pdf
Wprowadzenie
Kupować JC1A-DC18V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):14.4 VDC
Wyłącz napięcie (Min):1.8 VDC
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC - Max
Seria:JC
Czas Release:2ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 60°C
Czas zadziałania:15ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Numer części producenta:JC1A-DC18V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver Alloy
Formularz kontaktowy:SPST-NO (1 Form A)
Napięcie cewki:18VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:360 Ohms
cewka zasilania:900 mW
Aktualny Coil:50mA