Kupować JANTX1N6663 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1V @ 400mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 600V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-35 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/587 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Inne nazwy: | 1086-15444-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX1N6663 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 600V 500mA Through Hole DO-35 |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 600V 500MA DO35 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 50nA @ 600V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 500mA |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |