Kupować JANTX1N6624U z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.55V @ 1A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 900V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | D-5A |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/585 |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SQ-MELF, A |
| Inne nazwy: | 1086-19971 1086-19971-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX1N6624U |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 900V 1A Surface Mount D-5A |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 900V 1A A-MELF |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 500nA @ 900V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 1A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |