Kupować JANTX1N1614 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.5V @ 15A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 200V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-203AA |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/162 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Inne nazwy: | 1086-15284-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Stud Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX1N1614 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 200V 15A Stud Mount DO-203AA |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 200V 15A DO203AA |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 50µA @ 200V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 15A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |