Kupować JANTX1N1190 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.4V @ 110A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 600V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-5 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/297 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Inne nazwy: | 1086-15279-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Stud Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX1N1190 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 600V 35A Stud Mount DO-5 |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 600V 35A DO5 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 10µA @ 600V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 35A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |