JAN1N5417
JAN1N5417
Part Number:
JAN1N5417
Opis:
DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Dostępna Ilość:
12206 Pieces
Arkusz danych:
JAN1N5417.pdf
Wprowadzenie
Kupować JAN1N5417 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.5V @ 9A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):200V
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:Military, MIL-PRF-19500/411
Odwrócona Recovery Time (TRR):150ns
Opakowania:Bulk
Package / Case:B, Axial
Inne nazwy:1086-2088
1086-2088-MIL
Temperatura pracy - złącze:-65°C ~ 175°C
Numer części producenta:JAN1N5417
Rozszerzony opis:Diode Standard 200V 3A Through Hole
Typ diody:Standard
Opis:DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:1µA @ 200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):3A