JAN1N5416
JAN1N5416
Part Number:
JAN1N5416
Producent:
Microsemi
Opis:
DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15867 Pieces
Arkusz danych:
JAN1N5416.pdf
Wprowadzenie
Kupować JAN1N5416 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.5V @ 9A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):100V
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:Military, MIL-PRF-19500/411
Odwrócona Recovery Time (TRR):150ns
Opakowania:Bulk
Package / Case:B, Axial
Inne nazwy:1086-2086
1086-2086-MIL
Temperatura pracy - złącze:-65°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:JAN1N5416
Rozszerzony opis:Diode Standard 100V 3A Through Hole
Typ diody:Standard
Opis:DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:1µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):3A