IXFN48N55
IXFN48N55
Part Number:
IXFN48N55
Producent:
IXYS Corporation
Opis:
MOSFET N-CH 550V 48A SOT-227B
Arkusz danych:
IXFN48N55.pdf
Wprowadzenie
Kupować IXFN48N55 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4.5V @ 8mA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-227B
Seria:HiPerFET™
RDS (Max) @ ID, Vgs:110 mOhm @ 500mA, 10V
Strata mocy (max):600W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:SOT-227-4, miniBLOC
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:IXFN48N55
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:8900pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:330nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 550V 48A 600W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Spust do źródła napięcia (Vdss):550V
Opis:MOSFET N-CH 550V 48A SOT-227B
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:48A