Kupować IXFN44N100P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 6.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-227B |
| Seria: | Polar™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 220 mOhm @ 22A, 10V |
| Strata mocy (max): | 890W (Tc) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | IXFN44N100P |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 19000pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 305nC @ 10V |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 1000V (1kV) 37A 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 1000V (1kV) |
| Opis: | MOSFET N-CH 1000V 37A SOT-227B |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 37A |
| Email: | [email protected] |