IXFN44N100P
IXFN44N100P
Part Number:
IXFN44N100P
Producent:
IXYS Corporation
Opis:
MOSFET N-CH 1000V 37A SOT-227B
Arkusz danych:
IXFN44N100P.pdf
Wprowadzenie
Kupować IXFN44N100P z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:6.5V @ 1mA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-227B
Seria:Polar™
RDS (Max) @ ID, Vgs:220 mOhm @ 22A, 10V
Strata mocy (max):890W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:SOT-227-4, miniBLOC
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:IXFN44N100P
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:19000pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:305nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 1000V (1kV) 37A 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Spust do źródła napięcia (Vdss):1000V (1kV)
Opis:MOSFET N-CH 1000V 37A SOT-227B
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:37A