Kupować HM51-122KLF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | - |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Axial |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | HM51 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | - |
| Numer części producenta: | HM51-122KLF |
| Indukcyjność: | 1.2mH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Częstotliwość - Test: | 1kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 1.2mH Unshielded Inductor 700mA 1.04 Ohm Max Axial |
| Opis: | FIXED IND 1.2MH 700MA 1.04 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.04 Ohm Max |
| Aktualna ocena: | 700mA |
| Obecny - Nasycenie: | 790mA |
| Email: | [email protected] |