Kupować HM51-120KLF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | - |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Axial |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | HM51 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | - |
| Numer części producenta: | HM51-120KLF |
| Indukcyjność: | 12µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Częstotliwość - Test: | 1kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 12µH Unshielded Inductor 5.1A 19 mOhm Max Axial |
| Opis: | FIXED IND 12UH 5.1A 19 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 19 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 5.1A |
| Obecny - Nasycenie: | 8.21A |
| Email: | [email protected] |