Kupować GTCA28-151M-R20 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 150V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Seria: | GT |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Inne nazwy: | GTCA28151MR20 RF2505-000 |
| Liczba Polaków: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | GTCA28-151M-R20 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) ±20% 2 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 150V 20% 20KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |